بودنتــــــ رنگ می دهد به گل هایِ خانه ...

عشق میدهد به روح مرده 

زندگی می دهد به جان خستـــه 

تو هستی که هستم 

بودنت بهشت زندگی من است *

روزهایی که گذشت در گرما و حسرت باران بر دل مانده همچنان در گذرند ..

هر روز روز خداست ولی در ماه رمضان انگار حضورش و نزدیک بودن به او بیشتر است.من  نه سعادت روزه گرفتن داشتم نه عبادات آنچنانی .الیانای من با تصمیم خودش روزهایی را روزه دار خانه بود و امان از اون روزها و ساعات پایانیش که هیچ صدایی ازش در نمیومد و یه گوشه در خودش بود و من هم که دل ندار بر این احوالش .

خوش سعادت بودیم چند روزی رحمت خانه مان زیاد شد و رزگلک و مامان نسیمش مهمان ما شدند.در کنارشان این روزها دوست داشتنی  تر و دلچسب تر گذشت.و شبهای احیا رو با هم میرفتیم و رزگلک ما حسابی دلبری از همه کرد و همه هم مجذوبش .خدا میدونه چقدر همه دوسش داشتند و چشاشون دنبال این دخترک.الیانا هم حسابی حواسش بهش بود که مواظبش باشه ولی اصلا فک نکنید رز گل کوچولو توجه های الیانا رو دوست داشت خیر ایشون میخواستند نافرمانی و بر خلاف کاری که الیانا میخواست عمل کنه و اینطوری بیشتر من عاشق این دخترک خاله ریزه شدم.عرض کنم که اومدند این خاله ریزه حسابی دلبری کردن و ما رو عاشقتر و گذاشتند رفتند ما موندیم و این دل بلا تکلیف.حالا هر وقت میخوایم بخوابیم یاد رزگل می افتیم که میگفت بَــــخواب اونم با تحکم و چشای در آورده .خدا حفظش کنه .

دخترک هم شادم میکنه هم عصبــــــــــــــــــــــــــی هم کمک حال توی خونه قلب

مثلا غذاهای خوشمزه و پلوهای ته دیگ دار اومممم 

مثلا تمرین ویلون با دویدن رو اعصابم انجام میده 

مثلا داستانک مینویسه 

مثلا از ناخوناش فک کنم دیگه هیچی نمونده باشه از بس هی طراحی میکنه هی پاک میکنه 

کمک مربی خوبیه و احتمالا قرار بید یه شاگرد خصوصی هم داشته باشه برای هیپ هاپ

میدونه که تحمل ناراحت کردن منو نداره ولی به یه جایی میرسونه گاهی منو که سکوت میکنه و بعدش یواشکی یکم گریه .

 

بزرگ تر شده اینو خودم که حس میکنم هیچ خیلیایی که مدتهاست ندیدنش میگن ،وقتی پوشوندن موهاش (البته نه به طور کامل ) رو بیشتر از من اهمیت میده اینروزها،وقتی کنارم قدم میزنه و حرفاش طعمش عوض شده ،وقتی اولین های جدیدی رو در اون میبینم ،دخترها چقدر زود و تند گام بر میدارند برای بزرگتر شدن.خدا بر همه ببخشد بر ما هم ببخشد این عروسک را .خدایا اگه یوقتایی میچسبه به من و میگه بغل میخوام و آرامش و من کم حوصله میگم حالا بسه برو تنبیه ام نکن اگه یوقتایی وراجیاشو تحمل ندارم میگم خیلی خب کوتاه کن صحبتت رو دعوام نکن اگه یوقتایی حوصلم نمیشه وقت بذارم براش ندیده بگیر و تلافی نکن باور کن یوقتاییی واقعا خسته ام خسته میدونی خب در جریان احوال همه مان که هستی عشق اعظم .پس مرا با عشق کوچک هیچگاه امتحان نکن .

مامان نوشتـــــ :

بی برنامه بی هدف روزهایت بر باد است گفته باشم.قدر بدان داشته هایت را که آرزوی خیلی هاست.زندگی ساز است آنرا خوب بنواز سعی کن روی اصول و قاعده باشد تا بدون خطا و زیبا صدای سازت را هم خودت بشنوی هم دیگران.

پ.ن : 

جهنــــــــــــــــم کنایه از روح تنهـــــــــاست .  "باب فرانسیس"

 

دلم برای دل سیر نشستن و وبلاگ خوانی تنگ است ولی سرک میکشم از پرچین کلبه همه تانخجالت دلم که حوصله تان را دارد و تنگ میشود برایتان بی خیال انگشتهایی که به نوشتن حرفای دلم که جز  دورتان گشتن نیست نمیرود.دلتان خوش و وجودتان سلامت و دور از گزند زمانه  خوشحال ببینمتان و خوشحال روزگار بگذرانید .


/ 32 نظر / 88 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا سایه روشن

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام [قلب] اومدم بنویسم که چه قدر دلتنگتونم و این که چه قدر دنبال یه زمان و یه فرصت خوبم که بتونم و بیام دوباره بخونم نوشته هاتونو ... مامان نوشتاتون رو که من همیشه عااااااااااااااااااشقشم :) دلم برای شما و الیانای مهربون تنگ شده بود حسسسساااااااااااااابی :) دعا کنین این سال آخر دبیرستان و بعدشم کنکور به خیر و خوشی بگذره و خوب تموم شه :)

فاطمه

هزارماشالله به الیانا گل خانوم[قلب]

شهرزاد مامان نگار

سلام عزیز مهربانم همه احساسی که داری از نوشته هات معلومه. وااااااااااااای منم خیلی احساساتی ام اما قلم توانانی شما رو ندارم. امیدوارم همیشه دلتون شاد و تنتون سالم باشه[ماچ]

خانوم خونه (آیلین)

سلام عزیزم الیانا مثل همیشه زیبا ودوست داشتنی [قلب][ماچ] نوشته هات زیبا وخوندنی [قلب] روحم تازه شد [قلب]

مامان امیررضا

اول اینکه عکسهاخیلی ناناز بودند . دوم اینکه فدای دخملی و مامی نانازش و سوم اینکه متنت مثل همیشه عالی . چهارم بی زحمت به لیلیان بگو بابا ما یه سوال تو وبلاگشون پرسیدیما . ثواب داره به خدا جواب دادنش [خجالت]

گلهای زندگی من

سلام آزاده جان زبانم قادر به تشکر و سپاس از این نوشته های دلنشینت نیست عالی بود مثل همیشه الههههههههههههی چقدر الیانا خانم شده[ماچ][قلب]

مامان آمیتیس

دلتنگتان بودم[گل]

mamane amir hossein

salam banu. tazegiha ba inja ashan shodam.,inja atre khase madarane'ee darad. Guyi gahi nakhosh ahwal hasti o man dalilash ra nemidanam faqat az khoda baraye hameye madarane sarzaminam wa belakhas shoma sabr wa shefa o behboode kamel talab mikonam roozegaretan khosh bad

بهنام

سلام [گل]