خوش به حال بهشتیان

چندی نمیگذرد که یک از دوستان عزیز ومهربونم رو به اتفاق خانواده اش از دست دادم ودلم نیومد در بدترین روزهایی که گذروندم در اینجا چیزی بنویسم هم وبلاگ کودکانه الی رو دلیل میدانستم هم دلم نمیومدتمام بغضها واین غم بزرگ رو به دوستای وبلاگیم انتقال بدم .نگران

متاسفانه در جمعه یکی از روزهای پاییزی دو انسان که نمیتوان انسان نام نهادشون حتی حیوان هم نمیشودگفت چرا که رحمشان بیشتر از این دو بود که به خانه دوستم رفتند وهر چهار نفر رو به قتل رساندند .

این درد و هضمش کمی سنیگین بود وهست و هنوز از کنار خانه شان میگذرم برایم باور کردنی نیست و احساس میکنم هنوز هست وداره زندگی میکنه .

بدترین قسمتش این دوفرشته خونش بودند که من نمیتونم هیچ گاه چهره معصومشون رو فراموش کنم .علیرضا وعسل١١و٧ساله .الی با عسل همسن وسال بودند.

نمیخوام خیلی این موضوع رو توضیح بدم ولی برای اینکه یک دلنوشته از علیرضا که آخرین دلنوشته اش بود در کانون پرورشی وفکری نوشته وبه یاد گار گذاشته  رو اینجا برای یادگار برای خودم و الی بذارم این توضیحات رو گذاشتم .امروز من این دلنوشته رو  تو نت جستجو کردم واینجا برای شما وخودم میذارم .

روحتان شاد ودر آرامش عزیزم

آخرین دلنوشته علیرضا با عنوان بهشت

احساس آرامش می کردم . ا نگار روی یک تخت نرم و راحت که روی آن با پر قو درست شده بود ، خوابیده بودم . دو نفر را دیدم که بال های سفیدی دارند و کنار تختم نشسته اند . گفتم : « شما را نمی شناسم ! » گفتند : « ما فرشته هستیم . » گفتم : « فرشته ها فقط پیش خدا هستند . » گفتند : « این جا بهشت است ، همان جایی که خداوند به نیکوکاران وعده داده است . »       به اطرافم نگاه کردم ، دیدم همه جا مثل یک باغ زیباست . پر از درختان گوناگون با میوه های خوش مزه و خوش عطر . فرشته ها گفتند : « از این میوه ها بخور . » هر چه می خورم سیر نمی شدم . در سمت دیگرم یک رود روان بود . از آن نوشیدم . بسیار گوارا و خنک بود . گشتی در باغ زدم . پرندگان زیبا آواز می خواندند . من هم همراه آن ها آواز خواندم . آن جا خیلی زیبا بود . همین طور که راه می رفتم کسی مرا صدا زد . - پسرم ! بلند شو ، مدرسه ات دیر شده است . مادرم بود که مرا از خواب بیدار کرده بود .  خواب را برای مادرم تعریف کردم . او گفت : « چه خواب خوبی ! خواب بهشت را دیدی ! » از مادرم پرسیدم : « چرا من خواب بهشت را دیدم ؟ » مادرم گفت : « کمی فکر کن . » تازه یادم آمد که روز قبل ، من همراه پدرو مادرم به بیمارستان و عیادت بیماران رفتم ، کودکی در آن جا بستری بود . هدیه ای به او دادم و برایش دعا کردم و آرزو کردم هیچ کس بیمار نشود . حالا یادم آمد پس به همین خاطر خواب بهشت را دیدم . ای کاش دوباره به خوابم بیاید . »                        

اینار نه در رویا بلکه در واقعیت بهشت را دیدی گلم .

 

/ 64 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم مامان موژان

وای خدا چقدر وحشتناک خیلی ناراحت شدم عزیزم.من حالم بد شد خدا بهت صبر بده[نگران]

مامان نگار

خدا لعنتشون کنه الهی که اینجور با جون مردم بازی میکنن خدا بهت صبر بده بهتون تسلیت میگم خدا کنه دیگه هیچوقت ازاین اتفاقات برات نیفتاده[ماچ]

نوشا

ای وااااااااای چه وحشتناک حتی دلم نمی خواد تصورش کنم

نجمه

آزاده جون بهت تسلیت میگم.این خبر دردناک رو توی روزنامه خونده بودم.ان شاالله دیگه هیچوقت غم نبینی.پسته خانوم رو از طرف من ببوسش[ماچ].

نوشی

بغضی ... چقدر دلگیر کننده س .. خدای من !

یه دختره

سلام. تسلیت میگم. اما من درست متوجه قضیه نشدم. از بس با هوش تشریف دارم. البته شایدم شما بالای دیپلم توضیح دادی........ علیرضا و عسل فوت کردن یا پدر مادرشون یا همگی؟ خودم حدسم همگیه...... بازم تسلیت میگم/ به چه علت کشته شدن؟ یعنی اون نامردا به چه علت کشتنشون؟

یه دختره

آهان توضیح نده...... خودم دقیق خوندم فهمیدم. آخه اون قسمتی رو که نوشته بودی هرجهار نفر رو به قتل رسوندنو ندیدم . الان که از اول متنتو خوندم متوجه شدم. خنگ بیدددم نه خنگ نبیدم خنگ شده بیدمممممم خوب مگه چیه؟؟؟؟ الان نصفه شبه..... خوب خوابم میاد. خوب چی کار کنم............

پونه

واقعا دلم گرفت از این دنیا واز بعضی آدمها که خوی وخصلتشون بیشتربه انسانهای اولیه رفته